Movies
Ratings
1354
BedevilledRated ★ 3.5
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.5
The Butcher BoyRated ★ 3.5
An American CrimeRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
PawnRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5