Movies
Ratings
113
Attila MarcelRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5