Movies
Ratings
145
May 18Rated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
xXxRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0