Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5