Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5