Series
Ratings
72
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0