Titles you rated
Bring It OnRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0