Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 2.0
General's SonRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 2.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
Black HouseRated ★ 3.0