Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
Earthquake BirdRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.5