Movies
Ratings
431
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
The Good NurseRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
The Noel DiaryRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5