Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Little Black DressRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
3 Days to KillRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 3.0