Titles you rated
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
TamiouRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
Prison PrincessRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
HealerRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Testimony of NRated ★ 4.5