Titles you rated
Love O2ORated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0