Titles you rated
Eight BelowRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
King ArthurRated ★ 3.0
Saving Jessica LynchRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.0
102 DalmatiansRated ★ 2.0
TwisterRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 2.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
CatwomanRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0