Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Iron FamilyRated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 3.5
To My HarryRated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 1.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.5