Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
Einstein and the BombRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
Flamin' HotRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5