Titles you rated
MasqueradeRated ★ 5.0
The Accidental SpyRated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Bill & Ted's Bogus JourneyRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 3.0
Rocky IVRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0
MimicRated ★ 2.0
Never Back DownRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0