Movies
Ratings
371
The Devotion of Suspect XRated ★ 5.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.0
The Sword with No NameRated ★ 3.5
Passage to MarsRated ★ 4.0
Day of the MummyRated ★ 3.5
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 5.0
Jurassic AttackRated ★ 5.0
AllegiantRated ★ 5.0
Nim's IslandRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.5
Underworld: Blood WarsRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.0
The Transporter RefueledRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 4.0