Series
Ratings
12
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 4.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- Transporter: The SeriesRated ★ 5.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Secret HealerRated ★ 2.0- SoulmateRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0