Movies
Ratings
1138
The WailingRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0