Movies
Ratings
118
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5