Movies
Ratings
643
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Nobody Loves MeRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.0
The WifeRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Painted VeilRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Venus TalkRated ★ 2.0
Keeping MumRated ★ 3.0
Before the Winter ChillRated ★ 3.0