Titles you rated
ShooterRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0