Movies
Ratings
738
Another EarthRated ★ 5.0
I OriginsRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
MommyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Raging BullRated ★ 3.5- Quo VadisRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Born on the Fourth of JulyRated ★ 3.5
The DiscloserRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 2.5
The King of JokguRated ★ 3.0
While We're YoungRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 3.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.0
Spy NationRated ★ 3.0