Titles you rated
Despicable MeRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.0
House on Haunted HillRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Dead EndRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0
The Amityville HorrorRated ★ 2.0
APT.Rated ★ 1.0
The Doll MasterRated ★ 2.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.0
Hansel & GretelRated ★ 3.0
Eight Legged FreaksRated ★ 2.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0