Series
Ratings
140
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0