Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam SEED Destiny HD REMASTERRated ★ 3.0
- Mobile Suit Gundam Seed HD RemasterRated ★ 3.5
- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 2.5
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 4.0
EndeavourRated ★ 4.0
EndeavourRated ★ 4.0
Happy ValleyRated ★ 4.5
Happy Valley Season 3Rated ★ 3.5
Happy ValleyRated ★ 3.0
World on FireRated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Eden of the EastRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0