Titles you rated
Mischievous KissRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 1.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 2.5
Thank YouRated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5