Series
Ratings
261
Princess MaisonRated ★ 4.0
My Long Awaited Love StoryRated ★ 3.0
Forbidden LoveRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 2.5- New NonstopRated ★ 4.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
We Were ThereRated ★ 3.5
Natsuyuki RendezvousRated ★ 4.5- MR. BRAINRated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 3.5- BOSSRated ★ 3.5
HotelierRated ★ 4.5- The Story of CinderellaRated ★ 4.0
NANARated ★ 4.0