Series
Ratings
89
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Baccano!Rated ★ 2.5
Akudama DriveRated ★ 2.5
AjinRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Vinland SagaRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.5- Bungo Stray DogsRated ★ 2.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
My DaemonRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Shūmatsu Train Doko e Iku?Rated ★ 3.5
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 5.0