Titles you rated
The MaskRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0