Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Shanghai NoonRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 2.5
The Bone CollectorRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5