Titles you rated
PixelsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
My WayRated ★ 1.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5