Series
Ratings
48
Incomplete LifeRated ★ 4.5- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 2.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0