Movies
Ratings
94
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 2.5