Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 2.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.5
BladeRated ★ 3.5