Titles you rated
- GintamaRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0