Titles you rated
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0