Movies
Ratings
155
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Shanghai NoonRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0