Titles you rated
Ad AstraRated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.0
Gods of EgyptRated ★ 2.0
KikujiroRated ★ 5.0
PersonaRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0