Movies
Ratings
347
The Sixth SenseRated ★ 4.0
FlightRated ★ 5.0
The Iron LadyRated ★ 5.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0
The Bounty HunterRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The Lost BladesmanRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 2.0
Vantage PointRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0