Titles you rated
AemaRated ★ 3.5
SirensRated ★ 2.0
CassandraRated ★ 3.0
UzumakiRated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 5.0
The Midnight GospelRated ★ 5.0
CallsRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Lessons In ChemistryRated ★ 4.0
ConstellationRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
The New LookRated ★ 3.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.5
Hijack Season 1Rated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
The WatcherRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0