Titles you rated
Road No. 1Rated ★ 2.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
TripleRated ★ 3.0- Chosun PoliceRated ★ 3.0
Sweet BunsRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 2.5
A Man Called GodRated ★ 1.5- Star in My HeartRated ★ 3.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 2.5- IslandRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 2.5
SandglassRated ★ 3.0- Doctor KkaengRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5