Titles you rated
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.5
GantzRated ★ 1.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 1.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 3.0
DoomRated ★ 2.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 0.5
Sex DriveRated ★ 1.0- DoctorRated ★ 0.5
My LoveRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 4.0
The I InsideRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
Aachi and SsipakRated ★ 1.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
Super Size MeRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.0
JunoRated ★ 2.5