Titles you rated
The HeirsRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0