Movies
Ratings
20
Christmas in AugustRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0