Movies
Ratings
20
The ChaserRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0