Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5- Chosun PoliceRated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Swallow the SunRated ★ 4.0- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.5