Movies
Ratings
694
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5