Movies
Ratings
357
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0
Battleship PotemkinRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 1.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 2.0